O nas

ZGRANY ZESPÓŁ

Nasza firma powstała w 2016 roku. Jej założycielem jest Radosław Leusz, który do współpracy zaprosił zespół profesjonalnych inżynierów. Wśród nas są osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym podczas pracy przy wielu projektach w Polsce i zagranicą. Do naszego zespołu dołączyli także młodzi inżynierowie, absolwenci kierunków politechnicznych związanych z budownictwem i teorią konstrukcji. Wszystkich nas łączy pasja do budownictwa i nowatorskich konstrukcji. Wspólnie tworzymy załogę, która z sukcesami realizuje projekty zmieniające otaczający nas krajobraz i polepszające jakość życia.

DOŚWIADCZENIE

Realizujemy szeroki zakres skomplikowanych projektów budowlanych – od obiektów mostowych po budynki wielorodzinne i komercyjne. W ramach międzynarodowych zespołów regularnie pracujemy dla dużych podmiotów w Niemczech. Realizowane przez nas projekty są bazą do nowoczesnych konstrukcji inżynieryjnych o dużym stopniu złożoności. Często pracujemy w technologii BIM, współpracując z projektantami branżowymi. W swej pracy korzystamy z najnowszego oprogramowania firmy SOFiSTiK, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku.

NASZA MISJA

Budownictwo to realizacja odwiecznych marzeń człowieka o tworzeniu pięknych konstrukcji, które przyczyniają się do rozwoju ludzkości. Dlatego naszą misją jest dostarczanie takich rozwiązań, które spełnią najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów. Świadomość, że nasze projekty znajdują zastosowanie w wielu obiektach nowoczesnej infrastruktury drogowej, w budownictwie mieszkaniowym czy komercyjnym, daje nam poczucie zawodowej satysfakcji i radości.